موقعیت شما در سایت:

سیاست زنانه که معجزه می کند

سیاست زنانه که معجزه می کند

0 نظر

19 لایک

43604 بازدید

تاریخ انتشار: 1402/08/11

توضیحات

سیاست‌های زنانه راهنمایی برای برقراری روابط عاطفی و زناشویی سالم و موفق. بیاموزید چگونه با حفظ استقلال، رابطه‌ای شاد داشته باشید. این راهنما شامل تکنیک‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا رابطه‌ای موفق داشته باشید.

اینکه شما دلیل ایجاد حس خوب در همسرتان باشید و سلیقه و نظر شما مورد قبول همسرتان باشد، نشان‌دهنده "هنر یک زن" است و مردها عاشق همسرانی هستند که فوت‌وفن همسرداری را خیلی زیرکانه اجرا می‌کنند. برای داشتن سیاست‌های زنانه نیاز به خواندن رشته حقوق و سیاست نیست، بلکه باید کمی درایت و آگاهی پیدا کنید. باید چگونگی رفتار با همسرتان را یاد بگیرید و بدانید که مرد شما را چه چیزهایی خوشحال می‌کند. سعی کنید دقیقاً دست روی همان علاقه‌مندی‌ها بگذارید و دل همسرتان را به دست آورید و زندگی خودتان و همسرتان را غرق در شادی کنید. این ترفندهای زنانه و زیرکانه قطعاً می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد و آرامش و لذت بیشتری را در کنار هم تجربه کنید. اگر به دنبال تغییر در زندگی هستید باید شیوه‌های فکری و رفتاری‌تان را تغییر دهید. می‌دانم کار سختی است اما شدنی است. برای شروع تغییرکردن ابتدا باید بتوانید ایرادات خودتان را شناسایی کنید، بدون شناسایی مشکلات و نقاط ضعف اخلاقی‌تان هرگز نمی‌توانید در خودتان تغییر را ایجاد کنید.
البته این موضوع زمانی اتفاق می‌افتد که شما بپذیرید اشتباه دارید، قبول کنید که دارای اشکالاتی هستید و درصدد رفع‌کردن آن برآمدید. دوستان عزیزم، ممکن است بعضی‌ها ازدواج هم بکنند ولی از سر اجبار در کنار یکدیگر می‌مانند و یا به‌خاطر حرف مردم یا حرف خانواده‌ها یکدیگر را تحمل می‌کنند. واقعیت این است که باید از یک جایی به خودمان یک تکانی بدهیم، عزیزان دلم امتداد زندگی با طرف مقابلتان زمانی لذت‌بخش است که در زندگی شما همیشه اتفاقات خوب و لذت‌بخش بیفتد. دقت کردید در این کره خاکی حدود 7 میلیارد آدم زندگی می‌کنند و بین این جمعیت زیاد فقط یک نفر هست که به او عشق می‌ورزیم، فقط یک نفر هست که به ما آرامش می‌دهد و در مواقعی از یکدیگر می‌رنجیم و یا قهر می‌کنیم به‌شدت بین این 7 میلیارد جمعیت احساس تنهایی می‌کنیم، در نتیجه باید بدانیم با شخصی که انقدر برای ما بااهمیت است چطور رفتار کنیم و یا به عبارتی برای تسخیر قلب مردها چه کاری باید انجام دهید؟! با من همراه باشید.


سیاست زنانه چیست؟

سیاست زنانه می‌تواند به مجموعه‌ای از روش‌ها و راهبردهایی اشاره کند که زنان برای برقراری ارتباط، بیان خواسته‌ها، و تقویت پیوندهای عاطفی با همسرشان یا در جامعه استفاده می‌کنند. این سیاست‌ها می‌تواند شامل رفتارها و گفتارهای صادقانه، تلاش برای پیشرفت و رشد در زندگی، و درک نقش و جایگاه خود و دیگران در جامعه باشد. به‌عنوان‌مثال، یک زن ممکن است از روش‌های مختلف برای برقراری ارتباط با همسر خود استفاده کند. این روش‌ها ممکن است شامل گفتگو، بروز عواطف، یا حتی استفاده از زبان بدن باشد. همچنین، زنان ممکن است از راهبردهای مختلف برای بروز خواسته‌های خود استفاده کنند. این خواسته‌ها ممکن است شامل نیاز به حمایت عاطفی، نیاز به تأکید بر خودباوری، یا حتی نیاز به تغییرات در رابطه باشد. علاوه بر این، سیاست زنانه ممکن است شامل تلاش برای پیشرفت و رشد در زندگی باشد. زنان ممکن است از روش‌های مختلف برای دستیابی به این هدف استفاده کنند. این روش‌ها ممکن است شامل تحصیلات بالاتر، کسب تجربیات جدید، یا حتی شروع یک کسب‌وکار جدید باشد.
در نهایت، سیاست‌های زنانه یکی از مهم‌ترین الگوریتم‌های کلیدی برای زندگی خوب و رفتار و منش در اجتماع است که باعث محبوبیت شما در آن می‌شود.خیلی وقت‌ها در زندگی کافیه یک خورده سیاست‌های رفتاری رو چاشنی روابطمون کنیم.یک زن با سیاست زنی هست که در کنار همسرش قدرتمند باشه و بتونه مدیریت احساسات داشته باشه. همه‌ی ما در لحظه‌هایی از زندگیمون قرار می‌گیریم که واقعاً احساس از کنترلمون خارج میشه زن شیرین بانو و با سیاست این احساسات رو تجربه می‌کنه و فکر می‌کنه چیزی که می‌خواد انجام بده در طولانی‌مدت نتیجش چیزی که میخواد هست یا نه. اگر بشینیم خوب به این موضوع فکر کنیم متوجه میشیم که آدم‌هایی در اطراف ما هستند که رابطه عاطفی خیلی خوبی دارند در عین این که زیبایی‌های ظاهری و رفتاری رو نداشته باشند ولی جوری رفتار می‌کنند و رابطه رو مدیریت می‌کنند که ما میگیم که چه اتفاقی میفته که طرف مقابلش انقدر عاشق این شخص هست و انقدر حرفش خریدار داره دلیلش این هست که این شخص انقدری با سیاست هست که همسرش همه‌جوره دوسش داره.


چرا سیاست زنانه بلد نیستم؟

شاید همسرتان سرد و دور از شما به نظر می‌رسد. شاید همسرتان اکثر اوقات خیلی حساس و تندخو هست، برای مثال گاهی حتی نفس کشیدنتان هم او را عصبانی می‌کند. یا اینکه خیلی کم او را می‌بینید و با هم بودنتان غیرمعمول به نظر می‌رسد و نمی‌دانید با این شخص چطور برخورد کنید. از او می‌خواهید که رفتارش عاشقانه‌تر باشد و کم‌تر بدخلقی کند. پس در حال انجام کارهایی هستید که فکر می‌کنید با انجام آنها او را از این حالت خارج کرده و یادآور شوید که همسری فوق‌العاده دارد.


 سیاست زنانه چیست؟


زنان شاد از نظر مردان جذابیت بیشتری دارند

چرا زنان شاد نیستند؟ علت اینکه زنان شاد از دیگران موفق‌تر عمل می‌کنند چیست؟ راز شاد بودن بعضی از زنان چیست؟ چی بخوریم که شاد باشیم؟! شاد بودن و شاد زندگی‌کردن یکی از چالش‌های زندگی امروزی است. زندگی ماشینی که مشکلات و موانع زیادی بر سر راه شاد بودن انسان‌ها قرار داده است. اما بااین‌وجود بعضی از زن‌ها بیشتر مواقع شاد هستد. احساس خوشبختی می‌کنند و از اینکه زن شاد و خوشحالی به نظر می‌رسند بسیار خرسندند. اگر شما هم دوست دارید زن شاد و جذابی به نظر برسید حتماً تا انتهای این متن همراه من باشید. در ضمن در انتهای این متن دو ویدئو با موضوع زنان شاد برای شما عزیزان قرار داده شده که می‌توانید به صورت رایگان مشاهده نمایید. شاد زیستن زنان قطعاً تأثیر بسزایی در شادی خانواده خواهد داشت. حتی تأثیر خوشحال بودن زنان را به‌راحتی می‌توان در جامعه دید. قطعاً زنان شاد از نظر مردان جذابیت بیشتری دارند، حتی آنها زیباتر هم به نظر می‌رسند. می‌توان ادعا کرد که زنان خوشحال، خرسند و شاد از زیباترین زنان هستند. با بررسی عادت زنان شاد می‌توان به الگویی رسید که بتوان از زندگی خشنود بود. احساس خرسندی از زندگی امری اکتسابی است که با کمی تلاش قطعاً به دست خواهد آمد. به شرطی که بهانه‌های خوشحالی و شادی را از خودمان نگیریم. فکر نکنیم حتماً باید همه چیز سرجایش باشد که بتوان واقعاً خوشحال و شاد زندگی کرد.

ویژگی یک زن شاد چیست؟

باروحیه و پر انرژی بودن
با محبت بودن
ارتباط مؤثر با اعضای خانواده
مثبت‌اندیشی
آراستگی
ورزش و اهمیت به سلامتی

چگونه زن شادی برای همسرم باشم؟

معمولاً وقتی شما به منزل خود می‌روید اول‌ازهمه سراغ مادرتان می‌روید و اگر او نباشد حتماً سراغ اوا را از پدر و سایر اعضای خانواده خواهید گرفت. اما تا امروز به این فکر کردید که چرا شما این کار را انجام می‌دهید؟ بله واقعیت این است که یک مادر و زن شاد ستون اصلی یک خانواده می‌باشد و او کسی هست که به همسر و فرزندان خود انرژی مثبت می‌بخشد. فراموش نکنیم که یک زن همیشه باید شاد باشد و فقط در این صورت هست که ما شاهد یک جامعه شاد خواهیم بود.

چگونه روحیه شادی داشته باشیم؟

زمانی که با خانواده در یک محفل صمیمی نشسته‌اید، شروع به بیان خاطرات خوب گذشته کنید، بیان این خاطرات زیبا نه‌تنها روحیه شما بلکه روحیه تمام اعضای خانواده را بهتر خواهد کرد. یا مثلاً می‌توانید آلبوم خاطرات گذشته را با هم مرور کنید و به لحظات خوبی که با هم سپری کرده‌اید فکر کنید و خوشحال باشید.یک زن شاد قطعاً خاطرات خوبی را در ذهن خود به یاد دارد و همیشه حتی بعد از گذشت سال‌ها، آن‌ها را برای دیگران بازگو می‌کند و از آن‌ها لذت می‌برد.

چگونه شاد زندگی کنیم؟

پوشش مناسب هر فصل در شادی شما بسیار تأثیر دارد. برای مثال در فصل پاییز سعی کنید از رنگ نارنجی بیشتر استفاده کنید. این رنگ بسیار می‌تواند در انرژی‌درمانی به شما کمک کند. همچنین رنگ زرد خردلی و سبز خردلی در فصل سرما می‌تواند احساس خوبی را در شما ایجاد کند. پس همیشه سعی کنید از لباس‌های مناسب هر فصل استفاده کنید تا همیشه شاد بودن را تجربه کنید. اگر می‌خواهید زن شادی باشید زندگی را برای خود سخت نگیرید. بسیاری از زنان ایرانی دلیل افسردگی‌های خود را به دلیل محدودیت‌هایی که در مقایسه با مردان ایرانی دارند می‌دانند. درحالی‌که این تصور بسیار غلطی می‌باشد و دلیل اینکه زنان ایرانی بیشتر دچار افسردگی می‌شوند، فقط به‌خاطر سخت‌گیری‌های زیاد در زندگی و مسائل مربوط به آن می‌باشد.


سیاست زنانه


با تشکر از همسر به یک زن جذاب تبدیل شوید!

تشکر از همسر و قدردانی و حس ارزش و احترام نیازی غریزی است که در وجود هر مردی قرار دارد. یک زن باهوش نحوه سپاسگزاری و تقدیر از شوهرش را به‌خوبی می‌داند. اظهار تشکر و حق‌شناسی شما را به یک زن جذاب و دوست‌داشتنی برای شریک زندگی‌تان تبدیل می‌کند. ولی آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که چطور می‌توان به شریک زندگی خود این حس را منتقل کرد؟ آیا شما نحوه تشکر و تصدیق از همسرتان را بلد هستید؟ با من همراه باشید تا در این ویدئو به بررسی این موضوع بپردازیم.

حس خاص بودن و ارزشمندی نیاز غریزی مرد است

همه افراد دوست دارند که جذاب و دوست‌داشتنی باشند و احساس کنند که خاص‌ترین فرد برای همسرشان هستند. یک زن جذاب با تشکر از همسر و تقدیر از شریک زندگی‌اش او را به این باور می‌رساند که مردی خاص و خارق‌العاده است. یاد بگیرید برای کوچک‌ترین کاری که همسرتان برای شما انجام می‌دهد سپاسگزار باشید و ارزش آن را بالا ببرید. به همسرتان ثابت کنید که در کنار او خوشبخت‌ترین فرد روی زمین هستید و بابت تمام کارهایش قدردان و ممنون هستید.

رفتارهایی که باعث می‌شود مرد احساس خاص بودن داشته باشد

زنی که توانایی ایجاد حس خاص بودن و ارزشمندی را در مردش دارد باعث می‌شود که مرد احساس عشق و علاقه بیشتری نسبت به همسرش داشته باشد. به او بگویید که:
تو متفاوت‌تر از همه مردها هستی
اگر ثروتمندترین زن دنیا هم باشید ولی برکت پول او برای شما چیز دیگری است.
اگر دور دنیا هم بروید ولی یک سفر نصفه روزه با او شیرین‌ترین سفر برای شما است.
زیرا زنی که خودش استقلال دارد و درآمد خوبی هم دارد اگر کارهای همسرش را بی‌ارزش و کوچک بداند حس خاص بودن و قدرتمندی را از مرد می‌گیرد.

رفتارهایی که به مرد حس بی‌ارزش می‌دهد!

زمان‌هایی که شما احساس خاص بودن و متفاوت بودن را از مرد بگیرید و هر رفتار و محبت او را به‌حساب وظیفه‌اش می‌گذارید، اگر شما تشکر از همسر و قدرشناسی از او را بلد نباشید و او را نادیده بگیرید، ناخودآگاه مرد هم برای شما ارزش احساسی قائل نمی‌شود. همین موضوعات باعث می‌شود بجای جذب همسرتان، فقط باعث دورشدن و فرار او از خودتان می‌شوید و می‌تواند آسیب‌های خیلی جدی و غیر قابل جبرانی به رابطه شما وارد کند. پس تا دیر نشده و هنوز فرصت دارید کاری کنید که هم همسرتان احساس خاص بودن و متفاوت بودن را داشته باشد و هم شما دوست‌داشتنی‌تر باشید.


باور اشتباه در مورد سیاست‌های زنانه

ما از بچگی با یک غرور اشتباهی بزرگ شدیم برای مثال میگیم زشته این‌جوری قربون صدقه بریم و احساس می‌کنیم از کلاس شخصیتی ما کم میشه ولی وقتی همسرت در مقابلت هیچ حسی نداره این غرور رو میخوای چیکار؟ وقتی نمی‌تونی روی اون کسی که دوسش داری اثر بذاری این غرور به چه دردی می‌خوره؟ شخصی که میخواد یک شیرین بانو باشه و مثل یک زن قدرتمند کنار مردها در جامعه کار کنه اصلاً مشکلی نداره به شرط این که به همسرش این احساس رو نده که خودم خرج خودم رو دارم میدم و روی پای خودم وایسادم.هیچ مردی از زنی که کنارش کار کنه و مستقل باشه بدش نمیاد وقتی مردی با کارکردن همسرش مخالفت می‌کنه یه بخشش ممکنه در مورد زندگی در خانواده خودش بوده برای مثال مادرش کار می‌کرده و بچه‌ها احتیاج داشتن مادرشون کنارشون باشه و این رو به بچه‌ها نشون نداده که من اگر سرکار میرم تو خونه هم در کنار شما هستم خیالتون راحت باشه.یا این مرد از سرکار رفتن زنش این حس رو داره دریافت می‌کنه که این زن با پول درآوردن و قدرتمند شدنش میخواد بگه خودم همه کارمو می‌کنم. در بحث مالی خودمون هستیم که عادت‌های مالی همسرمون رو در مقابل خودمون شکل می‌دیم یعنی این عادت رو می‌دیم که چجوری خرج کنه. شیرین بانو زنی هست که به همسرش احساس امنیت و قدرت بده توانایی این رو داره لحظه‌های کسل‌کننده یک رابطه رو به لحظه‌های شیرین تبدیل کنه. اگر ما نتونیم شخصیت زنانه وجودمون رو در رابطه‌ی عاطفی و در ارتباط با همسرمون استفاده کنیم محکوم به زندگی با مردهایی که مسئولیت‌پذیر نیستند هستیم.


تکنیک‌های سیاست زنانه

تا حالا شده با همسرتان صحبت کنید یا از او خواسته‌ای داشته باشید ولی به بن‌بست بخورید و نتیجه مذاکره شما فقط بحث و دلخوری شود؟ خیلی از خانم‌ها معتقدند که مردها موجودات عجیبی هستند و اصلاً صحبت‌کردن با آن‌ها هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت. درصورتی‌که یک زن با سیاست و باهوش به‌خوبی می‌داند که نقطه قوت و قدرت یک زن در رابطه، پیداکردن رگ خواب همسرش است و از طریق آن به همسرش نزدیک می‌شود. زیرا آرزوی هر زنی این است که برای همسرش دوست‌داشتنی و محبوب باشد و بتواند رابطه عاطفی فوق‌العاده‌ای را در کنار عشقش تجربه کند. در ادامه تکنیک‌هایی رو برای شما آوردم که می‌تونید با استفاده از اونا به بهترین زن دنیا تبدیل بشین.

استفاده از کلمات عاشقانه و محبت‌آمیز در طول روز

این تکنیک به شما کمک می‌کند تا با همسر خود رابطه عاطفی قوی‌تری برقرار کنید. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید به همسر خود بگویید که چقدر او را دوست دارید یا چقدر او برایتان مهم است. این کلمات می‌توانند باعث شود او احساس کند که شما واقعاً به او اهمیت می‌دهید و این باعث تقویت رابطه شما خواهد شد.

صادق‌بودن

صداقت یکی از مهم‌ترین عناصر یک رابطه سالم است. اگر شما ناراحت هستید، به‌جای اینکه احساسات خود را پنهان کنید، به همسر خود بگویید که چرا ناراحت هستید. به‌عنوان‌مثال، اگر شما ناراحت هستید؛ زیرا همسر شما قول خود را نگه نداشته است، به‌جای اینکه خشمگین شوید و سکوت کنید، به او بگویید که شما ناراحت هستید؛ زیرا او قول خود را نگه نداشته است.

لذت‌بردن از زندگی با همسر خود

شما می‌توانید از زندگی‌کردن با همسر خود لذّت ببرید، بدون آنکه خود و خواسته‌هایتان را به فراموشی بسپارید. به‌عنوان‌مثال، شاید شما دوست دارید که در یک کلاس نقاشی ثبت‌نام کنید، ولی نگران هستید که همسر شما با این تصمیم مخالفت کند. در چنین مواردی، به‌جای اینکه منصرف شوید، با همسر خود درباره آرزوهای خود صحبت کنید و تلاش کنید تا راه‌حل مناسب برای دست‌یافتن به هدف خود پیدا کنید.


 سیاست زنانه چیست؟


بیان صریح خواسته‌ها

اگر از همسرتان چیزی می‌خواهید واضح و صریح به او بگویید. به‌عنوان‌مثال، اگر نیاز به حمایت عاطفی دارید، به او بگویید. این کار باعث می‌شود که همسر شما دقیقاً بداند که شما چه انتظاری دارید و چگونه می‌تواند به شما کمک کند.

درک نقش خود

شما باید بدانید آن‌گونه که شما به همسرتان می‌نگرید او به خود نمی‌نگرد. درک این نکته می‌تواند به شما کمک کند تا بهتر با همسر خود در تعامل باشید. به‌عنوان‌مثال، شاید شما فکر می‌کنید که همسر شما باید همیشه قوی باشد، ولی او ممکن است نیاز به حمایت عاطفی داشته باشد.

تعریف و تمجید از همسر

تعریف و تمجید از همسر چگونگی کارکردن با دیگران را نشان می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، شاید همسر شما در آشپزخانه خانه جدید شما کار کرده باشد. به‌جای اینکه فقط تشکر کنید، به وی بگویید که چقدر شما از کار آن لذت برده‌اید.

از تن صدا و کلمات جذاب استفاده کنید

دوستان نازنینم، تن صدای زیبا در ارتباط صمیمانه و عاشقانه با همسرتان تأثیر بسزایی دارد و حتماً به جای واژه‌های "بله"، "هان"، "چیه" و غیره از واژه‌های زیبای "جانم"، "جان دلم" و ازاین‌دست کلمات و واژه‌های جذاب استفاده کنید. به‌کاربردن این واژه‌های زیبا زیربنای رابطه شما با همسرتان را مستحکم و رابطه شما را تقویت خواهد کرد.

همسر یا نامزدتان را نوازش کنید

زمانی که همسر شما در خانه است به جای اینکه ساعت ها از اتفاقات و وقایع روزمره برایش صحبت کنید و او را عصبی و کسل و خسته کنید بروید او را در آغوش بگیرید و همسرتان را نوازش کنید. یا حتی می توانید سرش را بر روی پاهای خودتان بگیرید و همانطور که مشغول تماشای تلویزیون هستید او را به آهستگی نوازش کنید. مرد یا زن هم ندارد، یعنی هم آقایان و هم خانم ها حتما همسرتان را نوازش دهید. دست های شما معجزه می کند. همانطور که با گرد گیری و نوازش گل ها و یا وسایل خانه می بینید که آنها چقدر براق شده اند و شارپ تر به نظر می رسند در نتیجه اگر این نوازش ها و توجه ها به همسرتان مرتب و همیشگی باشد، نتیجه اش را خواهید دید و می بینید که چقدر عشق بین شما و همسرتان حتی بعد از گذشت سالها همچنان پرشور و تازه است. قابل توجه خانم ها؛ مردها از طریق نوازش شدن از طرف همسر یا نامزدشان احساسی می شوند! برای تسخیر قلب مردها سعی کنید همیشه و در زمانی که همسرتان در خانه است او را نوازش کنید. معجزه می کند!

همسر یا نامزدتان را نوازش کنید

زمانی که همسر شما در خانه است به جای اینکه ساعت‌ها از اتفاقات و وقایع روزمره برایش صحبت کنید و او را عصبی و کسل و خسته کنید بروید او را در آغوش بگیرید و همسرتان را نوازش کنید. یا حتی می‌توانید سرش را بر روی پاهای خودتان بگیرید و همان‌طور که مشغول تماشای تلویزیون هستید او را به‌آهستگی نوازش کنید. مرد یا زن هم ندارد، یعنی هم آقایان و هم خانم‌ها حتماً همسرتان را نوازش دهید. دست‌های شما معجزه می‌کند. همان‌طور که با گردگیری و نوازش گل‌ها و یا وسایل خانه می‌بینید که آنها چقدر براق شده‌اند و شارپ تر به نظر می‌رسند در نتیجه اگر این نوازش‌ها و توجه‌ها به همسرتان مرتب و همیشگی باشد، نتیجه‌اش را خواهید دید و می‌بینید که چقدر عشق بین شما و همسرتان حتی بعد از گذشت سال‌ها همچنان پرشور و تازه است. قابل‌توجه خانم‌ها؛ مردها از طریق نوازش‌شدن از طرف همسر یا نامزدشان احساسی می‌شوند! برای تسخیر قلب مردها سعی کنید همیشه و در زمانی که همسرتان در خانه است او را نوازش کنید. معجزه می‌کند!


باورهای رفتاری غلط زنان

فکر کنید توجه بیش از حد شما، محبت شما را انعکاس می‌دهد

این در مورد گرفتن وقت ملاقات دکتر و خرید لباس‌های زیرش و انجام اکثر کارهای او نیز صحیح است. این چیزها ممکن است به نظر برسد که تحسین او را به همراه آورده و از کاری که کردید خوشحال شود، اما این کار باعث می‌شود او حس تحت کنترل بودن را داشته باشد. حتی اگر نقش مادری در خانه را برای او بر عهده گرفته‌اید، هنگامی که حمام می‌کند یا فیلم می‌بیند و مابقی انرژی خود را مصرف می‌کند، اجازه دهید فعالیت بیشتری برای خودش و با رضایت خودش انجام دهد.

به او نشان دهید که فقط او برای شما مهم است

اگر فوتبال را دوست دارد و شما از تماشای آلبوم خاطرات خود لذت می‌برید، شما عکس‌ها را ببینید و بگذارید او هم به تماشای فوتبال برود، سپس وقتی دوباره همدیگر را دیدید قطعاً چیزهایی برای گزارش به هم خواهید داشت. سیاست زنانه به شما می‌گوید که همسرتان را راحت بگذارید.

با کمک به همسرتان حامی‌اش باشید

به این دلیل که هر زنی می‌خواهد به همسرش کمک کند، اما اکثراً نمی‌دانیم که پیشنهادهای مفید در زبان یک زن، به انتقاد و عدم احترام در زبان مرد تبدیل می‌شود. به‌جای کمک به او در حل مشکلش، انعکاس این موضوع که او باهوش و مستعد است را مدنظر بگیرید. ایمان شما به او بیشتر از اینکه نکاتی را به او یادآوری کنید مفیدتر خواهد بود.


 سیاست زنانه


بفهمید چه می‌خواهد

یکی از مهم‌ترین سیاست‌های زنانه در برابر همسر یا نامزدتان این است که به او نشان دهید که به‌خوبی از پس شادکردن شما برمی‌آید!! البته که می‌خواهید همسرتان هم فردی شاد باشد. اما این نکته مهم را باید بدانید و آن نکته این است که: اجازه دهید بداند که چقدر شما را شاد می‌کند. پرسیدن این مسئله که از شما چه می‌خواهد و انجام آن هرگز به‌اندازه‌ای که بگذارید بداند قهرمان شماست کاربردی و مفید نخواهد بود.

از او بپرسید چه حسی دارد

همسر من از این یکی متنفر است. دوست ندارد درمورد اینکه چه حسی دارد صحبت کند. قبلاً از او پرسیده‌ام و همیشه جواب می‌دهد "گرسنمه". گاهی هم جواب می‌دهد "از دستام؟" به این دلیل است که من دارم در حوزه تخصصی خود از او می‌پرسم، نه حوزه او؛ بنابراین مثل این می‌ماند که دارم سؤالی دخترانه از او راجع به خط چشم و کش مو می‌پرسم. زن‌ها از نظر عاطفی باهوش‌اند، پس این بخش تخصصی ماست. ولی بجای اینکه از او بپرسیم چه حسی دارد، از او بپرسیم چه فکر می‌کند و از خود بپرسیم چه حسی داریم. از این طریق، هر دوی شما دارید به نقاط قوتتان اشاره می‌کنید.

مایل به مصالحه و سازش باشید

من در ازدواجم حدود دو دهه است که سازش نکرده‌ام. حتی همسرم هم این کار را نکرده است. من روی احساسات و خواسته‌هایم (صندلی قدرت زنانه) متمرکزم او نیز روی چیزی که فکر می‌کند بهترین است تمرکز دارد. پس هنگامی که یکی از ما راست باشد و دیگری چپ، دیگر اختلافی با هم نخواهیم داشت؛ چون قلمروهایمان متفاوت است. امروز می‌خواستم تلفن قدیمی‌مان را که خراب بود بیرون بیندازم. او فکر می‌کرد که باید نگهش داریم؛ چون باید در مخارجمان صرفه‌جویی کنیم. بعد از اینکه فکرش را به من گفت تصمیم گرفتم آن را نگه دارم. به‌عبارت‌دیگر، تفکر او روی من اثر گذاشت و خواسته‌ام را تغییر دادم. ما مصالحه و سازش نکردیم، چون به آن نیاز نداشتیم. اما در نواحی قدرتمان مذاکره کردیم و به موافقت رسیدیم. مطمئناً این بار من بودم که متأثر شدم، ولی گاهی هم تفکر من او را تحت‌تأثیر قرار داده و به توافق می‌رسیم.

وقتی او در دسترس است در دسترس باشید!

سعی نکنید همیشه در خانه باشید و با روحیه افسرده منتظر همسرتان باشید، سعی کنید به کلاس خوب و مفرحی که می‌خواستید، سفر دخترانه‌تان، یا دویدنی که برنامه‌ریزی کرده بودید بروید. انجام کارهایی که باعث شادی شما می‌شوند اهمیت بیشتری نسبت به تنظیم مجدد برنامه‌تان برای حضور در منزل هنگامی که او در منزل است دارد. اگر هنگامی که شما را می‌بیند پر انرژی و شاد باشید، خیلی جذاب‌تر از هنگامی است که همیشه خانه باشید و منتظر باشید که او شادتان کند.


 سیاست زنانه


در یادآوری کارهای روزمره افراط نکنید!

می‌خواهید مطمئن شوید که یادش می‌ماند روغن ماشین را تعویض کند، دنبال بچه‌ها برود، بسته پستی را ببرد، یا گردگیری کند. از نظر تئوری، شما وقتی برای یادآوری مسئولیت‌هایش ندارید، چون برای انجام کارهای مفرح خیلی سرتان شلوغ است. از سیاست‌های زنانه‌ای که باعث می‌شود در طور زندگی با همسرتان کمتر به مشکل بخورید. در واقع مشکلی نیست. چون او به‌هرحال می‌داند چه‌کار باید کند. خودش می‌تواند یادآور آن برای خود باشد، پس نیازی نیست به‌کرات به او یادآوری کنید. ممکن است یادآوری بیش از اندازه شما برایش موجب کاهش اعتماد به نفس او در کارها شود و این می‌تواند برایش آزاردهنده باشد. یادآوری انجام کارها برای او، مخصوصاً بیش از یکبار، به صمیمیت بین شما ضربه زده و انرژی شما برای انجام کارهای مهم زندگی، می‌گیرد.

وظیفه شماست او را خوشحال کنید!

البته خب، این یکی ممکن است درست باشد. اما تنها وقتی که بگذارید او شما را شاد کند. در آن صورت، این باور را به‌درستی عمل نموده‌اید. تا بفهمد که در شادکردن شما دوباره موفق بوده است، خوشحال‌تر و با اعتماد به نفس بیشتری خواهد بود. یکی دیگر از سیاست‌های زنانه که اتفاقاً بسیار هم تأثیرگذار است، خوشحال کردن طرف مقابل است. برای ارتباط بیشتر، شوروشوق در زندگی، روشی که باید با همسرتان برخورد کنید این است که همچون زنی باشید که می‌داند چه می‌خواهد و آن خواسته را برای خود مهیا کنید.


نتیجه گیری به زبان پریسا نصری


آنچه باید در مورد سیاست‌های زنانه بدانید

باتوجه‌به مطالبی که در مورد سیاست‌های زنانه بررسی کردیم، می‌توان گفت که این سیاست‌ها نقش بسزایی در تعادل و سلامت روابط عاطفی و زناشویی دارند. زنان با استفاده از این سیاست‌ها می‌توانند رابطه‌ای سالم، موفق و پایدار را برقرار کنند. این سیاست‌ها به زنان کمک می‌کند تا با حفظ استقلال خود، رابطه‌ای سالم و متعادل را برقرار کنند. همچنین، این سیاست‌ها به زنان کمک می‌کند تا با تمرکز بر ویژگی‌های مثبت همسرشان، رابطه‌ای شاد و خوشبخت داشته باشند. در نهایت، می‌توان گفت که سیاست‌های زنانه یک ابزار قدرتمند برای برقراری و حفظ روابط عاطفی و زناشویی سالم هستند.


سوالات متداول


سؤالات متداول در مورد سیاست‌های زنانه

چه سیاست‌هایی را باید در روابط عاطفی و زناشویی به کار ببریم؟

پاسخ: سیاست‌های زنانه در ازدواج به این معنی است که شما به‌جای تمرکز بر ویژگی‌های منفی همسرتان، ویژگی‌های خوب او را ببینید.

چگونه می‌توانیم استقلال خود را در رابطه حفظ کنیم؟

پاسخ: برای حفظ استقلال در رابطه، باید تلاش کنید تا حتی در رابطه خود، استقلال خود را حفظ کنید.

چگونه می‌توانیم رابطه سالم و متعادل را برقرار کنیم؟

پاسخ: با استفاده از سیاست‌های مناسب، می‌توانید چالش‌های خود را در برقرارکردن یک رابطه سالم به حداقل برسانید.

چگونه می‌توانیم با ویژگی‌های منفی همسر خود کنار بیاییم؟

پاسخ: به‌جای تمرکز بر ویژگی‌های منفی همسرتان، سعی کنید تا ویژگی‌های مثبت همسرتان را ببینید.

چگونه می‌توانیم رابطه شاد و خوشبخت داشته باشیم؟

پاسخ: با تمرکز بر ویژگی‌های مثبت همسرتان، می‌توانید رابطه شاد و خوشبخت داشته باشید.

ارسال نظر

0دیدگاه

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.
نظراتی که شامل الفاظ رکیک و توهین آمیز و بحث های سیاسی و قومیتی، تبلیغ، لینک باشد منتشر نشده و حذف می شوند.

خبر خوب اینکه در مقالات آموزشی مطالب زندگینامه زنان موفق دنیا، مقالات زندگی سالم و ویدئوهای آموزشی استقلال مالی را برای ازدواج موفق و زندگی سالم خودتان برایتان قرارداده ایم.

دیدن نظرات بیشتر

تعداد کل نظرات: 0 نفر

تعداد سوالات ایجاد شده

0

دیدن همه سوالات

چک لیست های زندگی  جدید

هر روز چک لیست های جدید برای شما آماده و منتشر میکنیم.

تعداد کاربران استفاده کننده

0

دیدن چک لیست ها

راه اندازی سایت و سیستم سازی کسب و کار